Strona główna / Informacje / O nas

O nas

 Staramy się być najlepsi i wykonywać niesamowitą pracę!

Nasz cel

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć przestrzeń Twoich marzeń dzięki najlepszej na świecie kolekcji wysokiej jakości tapet i obrazów.
Wszystkie nasze produkty możesz personalizować do własnych wymagać.

Własna produkcja

W przeciwieństwie do tradycyjnego modelu biznesowego na którym opiera się większość pośredników, posiadamy własną produkcję. Pozwala nam to na ostateczną kontrolę nad jakością i spójnością naszego produktu,a doświadczenie naszych klientów pokazuje że ceny pozostają bardzo atrakcyjne.

Marka, która czyni dobro

Naszym celem jest bycie czymś więcej niż tylko dobrą marką; chcemy również być marką, która czyni dobro. Dlatego niestrudzenie pracujemy nad tym, aby nasze produkty i opakowania ograniczały swój wpływ na środowisko.

 

Technologie i doświadczenie

Dzięki ciągłej inwestycji w nowoczesny park maszynowy drukujemy w rozdzielczości do 1440dpi, pozwala to na realizację zleceń dla najbardziej wymagających klientów. Stosujemy bezwonne, ekologiczne atramenty oraz materiały najwyższej jakości. Nasze wydruki spełniają wymogi ECO LABEL (zabawki dla dzieci oraz dekoracje – fototapety) wydruki nadają się doskonale na zewnątrz oraz do wnętrz budynków. Oferujemy kilka znanych technologii druku takich jak: druk eco-solventowy, druk latexowy, druk UVdruk cyfrowy i offsetowy.