Obrazy drukowane UV

Obraz na szkle

Tworzony jest w oparciu o technologię druku UV, czyli bezpośredni druk na szkle. Druk wykonywany jest maszyną wysokiej jakości na tafli szkła. Wydruk jest odporny na ścieranie, przebarwienia i posiada bardzo realistyczny efekt. Dodatkowo nanoszona jest warstwa dedykowanego tworzywa koloru białego podkreślająca głębię. Obraz wieszamy na uchwytach lub za pomocą dystansów.

więcej

 

 

Obraz ścienny na płótnie

To coś więcej niż zwykła ozdoba na ścianę. To dodatek idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego wnętrza.
Obrazy na płótnie wykonujemy w najwyższej jakości fotograficznego wydruku. Płótno 100% bawełniane naciągane jest na krosna ze świeżego drewna sosnowego.

                       
 

Obraz na sklejce

Technologia druku UV pozwala na połączenie nowoczesnej sztuki z naturą np. słojami czy sękami drewna. Druk UV na drewnie pozwoli na personalizację otaczającej Cię przestrzeni, a także na przekształcenie kawałka drewna w oryginalne i niepowtarzalne dzieło gwarantując estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu.

               Sklejka+kolor                                                              Sklejka+biały podkład+kolor

 

Obraz na plexi

To potoczna nazwa dla materiału o nazwie szkło akrylowe (sztuczne szkło). Jest to lekkie tworzywo sztuczne, charakteryzuje się odpornością na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych. Plexi jest nietłukące, bezzapachowe, elastyczne oraz gładko wykończone.

 

 

Obraz Dibond

To materiał składający się z dwóch aluminiowych okładzin połączonych polietylenowym rdzeniem, co sprawia że materiał ten charakteryzuję się lekkością i dużą wytrzymałością. Zastosowanie mechanicznego i chemicznego połączenia jest odporny na rozwarstwienie. Płyty Dibond występują również z powierzchnią szczotkowanego aluminium co nadaje im eleganckiego wyglądu.