Drukowane obrazy na ścianę

Obraz na szkle

Tworzony jest w oparciu o technologię druku UV LED, czyli bezpośredni druk na szkle. Druk wykonywany jest maszyną wysokiej jakości bezpośrednio na tafli szkła. Wydruk jest odporny na ścieranie, przebarwienia i posiada bardzo realistyczny efekt. Dodatkowo nanoszona jest warstwa dedykowanego tworzywa koloru białego podkreślająca głębię. Obraz wieszamy na uchwytach lub za pomocą dystansów.

więcej

 

 

Obraz ścienny na płótnie

To coś więcej niż zwykła ozdoba na ścianę. To dodatek idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego wnętrza.
Obrazy na płótnie wykonujemy w najwyższej jakości fotograficznego wydruku. Płótno 100% bawełniane naciągane jest na krosna ze świeżego drewna sosnowego.

więcej

 
 

Obraz na sklejce

Technologia druku UV LED pozwala na połączenie nowoczesnej sztuki z naturą np. słojami czy sękami drewna. Druk UV na drewnie pozwoli na personalizację otaczającej Cię przestrzeni, a także na przekształcenie kawałka drewna w oryginalne i niepowtarzalne dzieło gwarantując estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu.

więcej

Sklejka z nadrukiem w kolorze

Sklejka z białym podkładem i nadrukiem w kolorze

           

 

Obraz na plexi

To potoczna nazwa dla materiału o nazwie szkło akrylowe (sztuczne szkło). Jest to lekkie tworzywo sztuczne, charakteryzuje się odpornością na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych. Plexi jest nietłukące, bezzapachowe, elastyczne oraz gładko wykończone.

więcej

 

 

Obraz Dibond

To materiał składający się z dwóch aluminiowych okładzin połączonych polietylenowym rdzeniem, co sprawia że materiał ten charakteryzuję się lekkością i dużą wytrzymałością. Zastosowanie mechanicznego i chemicznego połączenia jest odporny na rozwarstwienie. Płyty Dibond występują również z powierzchnią szczotkowanego aluminium co nadaje im eleganckiego wyglądu.

więcej

 

 

Obraz MDF

 Płyty MDF to drewnopochodne materiały o średniej gęstości włókien drzewnych. Nadają się do kształtowania i formowania. Technologia druku UV na płytach MDF, pozwala na tworzenie wyjątkowych aranżacji wystawienniczych i elementów dekoracyjnych, charakteryzujących się wysoką jakością oraz indywidualnym charakterem. Świetnie sprawdza  się jako urozmaicenie domowych lub biurowych mebli.

więcej