Strona główna / Informacje / Płatności

Płatności

 

Przelew bankowy na konto sklepu stylowewydruki.pl

W sklepie stylowewydruki.pl możesz uregulować należność za zamówienie, przelewając wskazaną kwotę bezpośrednio na nasze konto:
mBank 09 1140 2017 0000 4802 1062 0336
Stylowewydruki, ul. Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko.
Dane do przelewu znajdziesz również w mailu informującym o przyjęciu przez nas zamówienia.
Zamówienie zostanie przekazane do realizacji natychmiast po zaksięgowaniu przez nas wpłaty. W celu ułatwienia identyfikacji Twojej płatności, prosimy o podanie w tytule przelewu numeru zamówienia. Numer otrzymasz w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia.

 

PayU

PayU to system płatności internetowych, który umożliwia dokonywanie szybkich, wygodnych i bezpłatnych transakcji bez wychodzenia z domu. Posiada status Acquirera, czyli licencję na autoryzację i prowadzenie rozliczeń transakcji kartowych w Polsce oraz międzynarodowy certyfikat PCI DSS.
Payment Card Industry Data Security Standard, to światowy standard ustalony przez organizację płatnicze VISA, MasterCard.

 

Program Ochrony Kupujących

Z Programu Ochrony Kupujących możesz skorzystać w przypadku, gdy nie otrzymasz zamówionego produktu, lub gdy zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie. Dzięki niemu możesz odzyskać nawet do 10 000 PLN Programem Ochrony objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU, lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka, założą konto PayU. Więcej informacji na stronie https://poland.payu.com/bezpieczenstwo/