ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Płytki ceramiczne liście roślin jako tło

autor: John Corry    id motywu: 3738
Płytki ceramiczne liście roślin jako tło
Płytki ceramiczne liście roślin jako tło
Płytki ceramiczne liście roślin jako tło
Płytki ceramiczne liście roślin jako tło Płytki ceramiczne liście roślin jako tło Płytki ceramiczne liście roślin jako tło
 
 

Druk na płytkach ceramicznych

Druk UV na płytkach ceramicznych jest idealną propozycją na dekorację każdego wnętrza. Zadruk wykonywany jest na gotowych płytkach ceramicznych dostarczonych przez klienta. Sposobów wykorzystania zadrukowanych płytek ceramicznych w aranżacji wnętrz ogranicza jedynie wyobraźnia. Zadruk płytek ceramicznych otwiera zupełnie nowe horyzonty dla projektantów wnętrz na realizowanie najbardziej wyszukanych i nieszablonowych projektów, a dla klientów indywidualnych pozwala na dowolne spersonalizowanie każdego wnętrza.

Zamów na wymiar

Płytki ceramiczne z zadrukiem UV są bezpieczne dla otoczenia oraz odporne na wilgoć i ścieranie (pod warunkiem dodatkowego zabezpieczenia lakierem), przez co doskonale sprawdzą się w kabinach prysznicowych, a także w kuchni. Technika druku UV pozwala na wierne odwzorowanie kolorów oraz uzyskanie fotograficznej jakości zadruku. Wydruki charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na ścieranie i promieniowanie UV.

  • Czas realizacji: około 10-20 dni roboczych.

    Przesyłka: płytki zabezpieczone oraz ubezpieczone do transportu.